Žiadny obrad, iba obrúčky: Spevák Jakub Petránik sa zasnúbil s partnerom

Jakub Petraník, toto meno si môžete pamätať z druhej série šou Slovensko hľadá SuperStar z roku 2006. Odvtedy sa toho veľa zmenilo a momentálne pracuje ako hudobný dramaturg pre seriály TV JOJ. Je už vyše roka šťastne zadaný no a so svojim partnerom sa práve rozhodol pre ďalší krok vpred v ich vzťahu. Symbolicky si vymenili obrúčky a sú už svoji.

Dnes je to inak rok co sa poznam s tymto zamnou:)

No Description

 

Keďže na Slovensku nie sú zatiaľ povolené oficiálne zväzky párov rovnakého pohlavia, obrúčky si vymenili symbolicky počas oddychu na chate. “Keď teda Peter podľa zákona nemôže dediť moje haciendy ani Fiat. Tak sme to odr*ali aspoň takto :),” sarkasticky tak poukázal na nerovnoprávnosť homosexuálov na Slovensku. Krásne 18-karátové obručky im vyrobil otec a brat Petraníkovho priateľa Petra.

Ked teda Peter podla zákona nemoze dediť moje haciendy ani Fiat. Tak sme to odrbali aspon takto:) Btw: Petrov sikovny brat a otec nam vyrobili taketo 18 karatove pekne prstienky 🙂 kuknuite @klimisperk @misklimi

No Description

 

Slovensko je tak jednou zo 6-tich krajín Európskej únie, kde sa neuznávajú zväzky párov rovnakého pohlavia. Na druhej strane, podľa minuloročného prieskumu AKO, so zakotvením “životných partnerstiev” súhlasí viac ako polovica respondentov.

 

Mame fotku jak z Titanicu❤️

No Description