“Je NERVÁK a zjavne nezvláda psychicky situáciu!”: Poslanec za OĽaNO reaguje na Kotlebovca, ktorý strhol fóliu v rokovacej sále

Včera (28. decembra) sa za prísnych protipadnemických podmienok konalo mimoriadne rokovanie vlády, na ktorom boli prítomný aj Covid-pozitívni poslanci. Umožnila im to zmena vo vyhláške, ktorú v nedeľu (27. decembra) spravil hlavný hygienik Ján Mikas. Za týchto okolností bola rokovacia sála oddelená fóliou a pozitívnym poslancom boli zabezpečené respirátory. Schôdza sa však nezaobišla bez drámy, o ktorú sa postaral tesne pred rokovaním jeden z “Kotlebovcov”.

 

Nemohlo sa hlasovať online

K činu jedného z “Kotlebovcov” sa vyjadril aj poslanec za OĽaNO, Peter Pollák jr. Ten vo svojom statuse pripomenul, že včerajšie hlasovanie v parlamente bolo naozaj dôležité. Aj preto sa následne musela zmeniť vyhláška aby ich na odsúhlasenie bolo v parlamente viac. Situáciu by mohla vyriešiť zmena rokovacieho poriadku, ktorá by poslancom umožnila rokovať a hlasovať online. To však na Slovensku momentálne nie je možné čo spomenul aj Pollák. Keďže sa rokovania zúčastnili aj pozitívni poslanci, musela byť rokovacia sála patrične upravená. S tým očividne nesúhlasil jeden z “Kotlebovcov”.

 

Uverejnil používateľ Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR Štvrtok 26. marca 2020

 

 

“Snahu oddeliť nakazených od nenakazenych zmaril POSLANEC SUJA. Kotlebovec, ktorý zjavne neudržal nervy na uzde a roztrhal ochrannú plentu, lebo … lebo je NERVÁK a zjavne nezvláda psychicky situáciu. Jednoducho, čím horšie tým lepšie. Nevyhoviete každému. Toto nebol prvý agresívny prejav kotlebovca.  Ak má byť poslanec vzorom… myslím, že názor si vytvorí každý sám,” okomentoval psychické rozpoloženie Miroslava Suju. K statusu pripojil aj fotografiu, na ktorej sa zamestnanci NR SR snažia poškodenú fóliu opraviť. 

 

Celý status si môžete prečítať tu:

ČÍM HORŠIE TÝM LEPŠIE

V NRSR bolo úmyslom dodržavať protipandemické opatrenia a oddeliť pozitívnych od negatívnych…

Uverejnil používateľ Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR Pondelok 28. decembra 2020

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on ““Je NERVÁK a zjavne nezvláda psychicky situáciu!”: Poslanec za OĽaNO reaguje na Kotlebovca, ktorý strhol fóliu v rokovacej sále”