Mária Šofranko (OĽaNO) prezradila aký je v skutočnosti Matovič: “Spoznala som veľa dobrých, čestných a pracovitých ľudí, ale aj…”

V posledných týždňoch ale aj mesiacoch si premiéra Igora Matoviča vzali na paškál nie len nespokojní Slováci ale aj politici. Proti jeho vláde a zvládaní pandemickej situácie už bolo zorganizovaných niekoľko protestov. K vláde Igora Matoviča sa ohradil aj Juraj Čurný no tentokrát sa k jeho osobe vyjadrila aj osoba z vlastných radov. Politická kandidátka za OĽaNO, Mária Šofranko si tak v statuse spomína na prvé stretnutie s Igorom Matovičom a priznala aký v skutočnosti je.

Je to dobrý človek!

“Spoznala som veľa dobrých, čestných a pracovitých ľudí, ale aj veľa ľudí nahnevaných, zlých, frustrovaných, či klamárov. Veľmi dobre viem a rozumiem, že každý z nás je iný a vďaka Bohu nie sme dokonalí. Teraz, po roku, neľutujem a viete prečo?

Pretože Igor Matovič je v pozícii, keď môže za všetko, čo sa na Slovensku udeje. A je úplne jedno v akej oblasti. Možno nevie najlepšie komunikovať, ale je to dobrý človek. A čuduj sa svete záleží mu na ľudských životoch,”  zrekapitulovala tak rok spolupráce s Igorom Matovičom. Svojimi slovami ho tak obhajuje pred ľuďmi, ktorí mu dlhodobo protirečia.

 

 

Po korone sa vrátime do starých koľají

“Spoločnosť je rozhádaná, vládne tu nedôvera v správnosť krokov, kritika sa stala národným športom …..ale veď nikto z nás koronakrízu nechcel a nečakal. Celý svet s ňou bojuje.Pevne verím, že čoskoro príde čas, keď na túto etapu života, na tento čas už budeme len spomínať. Všetko sa vráti do starých koľají a my sa budeme mať o čosi lepšie. Budeme k sebe ľudskejší, ohľaduplnejší, vnímavejší a budeme si pomáhať. Poďme ďalej touto cestou, nestrácajme nádej. Každý z nás si musí priznať svoje pochybenia a mať túžbu prinavráť to, o čo sme toho druhého pripravili – úctu, úprimnosť, lásku – toto nás robí hodnými odpustenia. A takto sa zastavuje infekcia, aj tá koronová. Ak nie sme schopní ospravedlniť sa, znamená to, že nedokážeme ani odpustiť,” pevne verí Mária Šofranko.

 

Celý status si môžete prečítať tu:

Dnes ráno, cesta vlakom do Bratislavy, nič výnimočné… bežná cesta do práce, a predsa INÁ, pripomínala mi totiž cestu…

Uverejnil používateľ Mária Šofranko Pondelok 30. novembra 2020