Zakladateľ Hlasu-SD, Peter Pellegrini, má koronavírus. Choroba má u neho zatiaľ ľahký priebeh!

Choroba si nevyberá a tak je to aj pri novom koronavíruse. Ten neobchádza ani známe osobnosti, celebrity či politikov. Prednedávnom potvrdili koronavírus aj Adele Vinczeovej, neskôr aj jej manželovi Viktorovi. Dnes oznámil pozitívny test na koronavírus aj zakladateľ Hlasu-SD, Peter Pellegrini. Fotkou z domácej kuchyne sa prihovoril z karantény. Čo ľuďom odkázal?

 

Cítim sa celkom dobre

“Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete si nevyberá a nikto sa nemôže spoliehať, že práve jemu sa nákaza vyhne,” napísal v statuse Pellegrini. Ďalej pokračoval slovami, že po pozitívnom teste vymenil “parlamentné tlače za sporák s hrncami”.

Chce tak karanténu prežiť v čo najväčšom fyzickom aj psychickom zdraví čo sa mu podľa jeho slov aj darí a cíti sa celkom dobre. “Vám všetkým prajem čo najpevnejšie zdravie a prosím, buďte čo najopatrnejší, najmä pri kontaktoch s vašimi rodičmi a starými rodičmi. Majme všetci v tejto ťažkej dobe predovšetkým nádej, že sa čím skôr vrátime k svojim vlastným plnohodnotným životom,” dodáva na záver Pellegrini.

 

Celý status si môžete prečítať tu:

Život s koronou

Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete si nevyberá a nikto sa nemôže spoliehať, že práve jemu sa nákaza vyhne. Aj ja som po pozitívnom teste skončil v karanténe.

Vymenil som teda na čas parlamentné tlače za sporák s hrncami a snažím sa prežiť karanténu v čo najväčšom psychickom a fyzickom zdraví. Zatiaľ sa mi to darí a cítim sa celkom dobre.

Vám všetkým prajem čo najpevnejšie zdravie a prosím, buďte čo najopatrnejší, najmä pri kontaktoch s vašimi rodičmi a starými rodičmi. Majme všetci v tejto ťažkej dobe predovšetkým nádej, že sa čím skôr vrátime k svojim vlastným plnohodnotným životom.

#peterpellegrini

ŽIVOT S KORONOU

Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete si nevyberá a nikto sa nemôže spoliehať, že práve jemu…

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Utorok 15. decembra 2020

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zakladateľ Hlasu-SD, Peter Pellegrini, má koronavírus. Choroba má u neho zatiaľ ľahký priebeh!”