“Želajú mi to najhoršie, aj smrť!”: Kollár prehovoril aký má na neho dopad jeho kauza z nemocnice

Boris Kollár neostal svojej kontroverznej povesti nič dlžný. Najprv jeho autonehoda, pri ktorej sa zranila aj celebritná maskérka, teraz čajová aférka z nemocnice. Napriek zákazom návštev sa v nemocnici pri Kollárovci striedali známe, ktoré vytvorili ďalší škandál. Médiá ale ani ľudia na sociálnych sieťach nedajú Kollárov ani vydýchnuť čo sa predsedovi NR SR vôbec nepáči. Po “sústredenej paľbe” od médii mú mnohí dokonca želajú smrť!

 

Za všetko môže Smer

„Veľakrát mi želajú skap, zomri, zmizni, vypadni, želajú mi to najhoršie, aj smrť. Chcel by som na to zareagovať, ale nebudem každému odpisovať,“ vyjadril sa v najnovšom videu. Vo videu vraví, že “frustráciu a mizériu obyvateľstva” spôsobili politické strany, ktoré majú na svedomí kauzy v zdravotníctve čím narážal aj na stranu Smer. „Ja nie som váš nepriateľ, ja som nespôsobil túto frustráciu a mizériu obyvateľstva, ale politické strany, ktoré tu 20 rokov bačovali. Aj tie, ktoré sa dnes premaľovali a zmenili názov,“ dodáva s tým, že naráža na Pellegrinho Hlas.

 

 

Toxické médiá

Kollár taktiež tvrdí, že práve strana Smer zničila zdravotníctvo. Odkázal tak na predošlé video, v ktorom sa vyjadril, že aj napriek tomu, že v nemocniciach máme množstvo šikovných zdravotníkov, povesť im kazia práve “čierne ovce”. Čím opäť narážal na jeho čajovú aféru z nemocnice.

V žalúdku Kollárovi ležia aj média, ktoré rozdelil hneď do dvoch skupín. Problémom sú najmä tie, ktoré vlastnia oligarchovia či finančné skupiny ako je napríklad aj Penta. Ďalšou skupinou sú média, ktoré chcú vo vláde presadiť strany ako Progresívne Slovensko. Tie chcú tak podľa jeho slov “riešiť 15 pohlaví a sabatikal”. 

 

zdroj foto : Video Borisa Kollara Z Facebooku  / Canva.com