Deti si rodičov nevyberajú, alebo šokujúce fotografie malého dievčatka a jej drogovo závislých rodičov

Svoju rodinu do ktorej sa narodíme si nevyberieme, aj keď by to mnoho ľudí uvítalo. Práve uvidíte kontroverznú sériu fotografií o ktorú sa postarala Irina Popova, mladá ruská fotografka.

Tá sa rozhodla zdokumentovať smutný život malého dvojročného dievčatka, ktoré žije s jej drogovo závislými rodičmi. Paradoxne sa aj napriek tomu o ňu snažia starať.

Keď tento jej projekt uzrel svetlo sveta stretol s veľkou kritikou od verejnosti k rodičom, ale aj k fotografke, že niečo také dokázala zaznamenať. Bolo tiež podané na rodičov trestné stíhanie.

Irina bola svedkom situácií, kedy došlo k zjavnému ohrozovaniu zdravia dieťaťa zo strany rodičov z nedbanlivosti. Bola dokonca vyzvaná k svedectvu, ale odmietla.

Možno sa opýtate, ako sa Irina k tejto dvojici rodičov vôbec dostala. Irina sa vracala z nedokončenej reportáže a bola nahnevaná, že sa jej ju nepodarilo dokončiť. Na ceste domov zazrela, ako žena vykonáva potrebu uprostred noci vonku.

ženu však zaujalo malé dievčatko, ktoré bolo v jej prítomnosti. Ženu preto oslovila, či si ich môže vyfotografovať. Vznikli z toho tieto zaujímavé a šokujúce snímky.

Rodičia malého dievčatka

Mamka kŕmi svoju dcérku

v

Jedna z mnohých párty

Fotografia z prvého dňa stretnutia fotografky a mamičky malého dievčatka

Zatiaľ čo mamička spí, dievčatko sa hraje s cigaretami.

Táto snímky je jedna z tých najkontroverznejších. Malé dievča bola až z polovice vonku a rodičia si ju nevšímali. Fotografka ale nechcela zasahovať, no bola pripravená ju chytiť, ak by mala spadnúť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Deti si rodičov nevyberajú, alebo šokujúce fotografie malého dievčatka a jej drogovo závislých rodičov”