Príbeh lásky Brigitte a Emmanuela Macronových – ONA BOLA JEHO UČITEĽKA

Brigitte a Emmanuel Macronovi sa stretli na strednej škole La Providence v Amiens. Ona bola učiteľka, on študent. 

Pozrime sa na ich netradičný príbeh lásky

Nemali byť spolu. Keď sa stretnú na strednej škole La Providence v Amiens, Brigitte má 40 rokov, je vydatá a matka troch detí. Emmanuel Macron, má 16 rokov a je študentom prvého ročníka.

Prvýkrát sa stretli na stredoškolskom hereckom workshope, ktorý Brigitte viedla. Emmanuel veľmi rýchlo zaujal Brigitte svojou inteligenciou. „Nebol ako ostatní, vždy bol pri učiteľoch a vždy s množstvom kníh. Nebol to klasický tínedžer. So všetkými dospelými mal rovnocenný vzťah,“ spomína si Brigitte v dokumente Pierra Hurela.

Povesť o začínajúcej láske medzi Emmanuelom Macronom a Brigitte Auzière v priebehu týždňov rástla. Aby tomuto vzťahu zabránili, učiteľka sa rozhodla zmeniť školu a rodičia stredoškoláka sa rozhodnú poslať syna na zvyšok štúdia do Paríža. To však ich lásku nezastavilo. „Mňa sa nezbavíš. Vrátim sa a vezmem si ťa,“ sľuboval Emmanuel svojej zakázanej láske.

Sľub aj dodržal o niekoľko rokov neskôr.  A 20. októbra 2007 pár konečne formalizuje svoju lásku na radnici v Le Touquet.

Odvtedy Emmanuel Macron a prvá dáma prežívajú dokonalú lásku. V roku 2015 Brigitte Macronová odišla z Národného školstva, aby sa mohla venovať svojej rodine. Pre svojho manžela predstavuje skutočnú oporu a hoci nemá oficiálnu úlohu, zdá sa, že je dôležitým poradcom. Jej názor je pre Emmanuela Macrona veľmi dôležitý.

V rozhovore pre France Infoproduced v júli 2020 Brigitte Macronová, uviedla. „Samozrejme, budúcnosť môže byť znepokojujúca. Budúcnosť s Emmanuelom však nie je znepokojujúca. Je to solídny muž, mimoriadne upokojujúci a mimoriadne milý. Mám veľké šťastie, že som vydatá za muža, ako je on. Som si tým istá každý deň viac a viac.” Dvojici sa preto zrejme črtá svetlá budúcnosť.

Zdroj
Zdroj foto: Instagram

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh lásky Brigitte a Emmanuela Macronových – ONA BOLA JEHO UČITEĽKA”