Škandalózne správanie učiteľky v škôlke valcuje internet. Rodičia neveria, čo urobila ich dieťaťu.

Keď rodičia zveria svoje dieťa do starostlivosti predškolského zariadenia veria, že dostane adekvátnu starostlivosť. Nie vždy však dokážu odhadnúť osobu, ktorá by mala nad ich ratolesťou držať ochrannú ruku.

Na prvý pohľad môže urobiť dobrý dojem, no po zatvorení dverí z nej môže byť naozaj zlá osoba. Takúto skúsenosť mali aj rodičia niekoľkoročného dieťaťa v Amerike,

Na videu vidno ako učiteľka zhodila dieťa zo schodov. Neuveriteľné a nepochopiteľné. No vďaka videu rodičia vedia, čo sa s ich dieťaťom stalo.

52 – ročná učiteľka Sarah Gable a 4-ročné dieťa schádzali spolu zo schodov. Žena, ktorá videla, že dieťa má problém s prekonávaním jednotlivých schodov, doňho celou silou sotila a spôsobila jeho pád. 

Všetko zachytili kamery nad schodami. Žena si uvedomila, že je nahrávaná a tak podišla k dieťaťu a začala mu pomáhať vstať. Záznam z kamery však videli kompetentní a Sarah bola prepustená, hoci mala 25-ročné skúsenosti v práci s deťmi.

Dostala sa aj do väzenia, z ktorého bola prepustená na kauciu 25 tisíc dolárov. 4-ročné dieťa sa dodnes bojí chodiť dole schodmi. Do škôlky však aj naďalej chodí.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Škandalózne správanie učiteľky v škôlke valcuje internet. Rodičia neveria, čo urobila ich dieťaťu.”