streda, 22 mája, 2024

Pred odchodom z domu vložila mincu do mrazničky! Tento trik môžete vyskúšať aj vy. Zachráni vám chladničku

Dokonca aj z novej chladničky s mrazničkou sa dokáže vykľuť nepríjemnosť.
Mraznička je na nezaplatenie a asi by sme si len ťažko vedeli predstaviť, že ju v našej kuchyni nemáme. Na druhej strane, starostlivosť o tento výdobytok nie je až taká jednoduchá, čo potom zapríčiňuje ďalšie komplikácie.
V prípade, že mraznička nefunguje správne, produkty v nej sa môžu rozmrazovať a naspäť zamrazovať až donekonečna. Samozrejme, že potraviny stratia svoje výživové hodnoty a ešte horšie je, ak sa skazia a spôsobia napríklad otravu jedlom.Ukážeme vám, ako kontrolovať prevádzku chladničky a mrazničky pomocou tejto bezchybnej metódy!Ako si overiť fungovanie mrazničky?

Nalejte si vodu do misky alebo pohára a vložte do mrazničky.

Keď voda zamrzne, položte na ňu mincu a vráťte naspäť do mrazničky.

S pokojom sa pustite do svojich vecí, ktoré ste mali na pláne. Minca by mala v mrazničke ostať po dobu celej noci alebo celého dňa.

Vyberte pohár s mincou von z mrazničky. Ak je minca stále na povrchu zmrazenej vrstvy, potom je všetko v poriadku a vaša mraznička funguje tak ako má! V prípade, že minca ostala na dne pohára, mraznička funguje na princípe zmrazenia a rozmrazenia, takže minca spadne na dno. Preto je potrebné sa čím skôr zbaviť všetkých potravín, ktoré tam boli.

морозильная камера лайфхаки

Tomu, ako funguje mraznička, by sa mala venovať väčšia pozornosť, pretože len málo ľudí si uvedomuje, čo to môže spôsobiť, až kým nie je neskoro.

A nakoniec ešte jeden malý trik: ak si chcete dať rýchlo zamraziť želé, vložte ho na 30 minút do mrazničky a následne ho položte na hornú poličku v chladničke. Tak rýchle, ako sa len dá!

Skontrolujte si aj vy vašu chladničku s mrazničkou a nezabudnite o tomto tipe povedať aj svojim známym, zdieľaním článku !

как пользоваться морозилкой

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Latest

Newsletter

spot_img

Don't miss

spot_imgspot_img

Matka sa nakloní, aby pobozkala svoje bábätko – tvár novorodenca roztápa jej srdce

Deti sú jednoducho fascinujúce. Zatiaľ čo matka bude vždy cítiť nežnú lásku a hlbokú náklonnosť k svojmu dieťaťu, tieto pocity vždy zdieľa aj dieťa,...

Máte túto pečiatku na občianskom? Tu je uvedené, na čo vlastne slúži – Veľa ľudí o tom nemá poňatia

Mnohí z nás nosia svoj občiansky preukaz každý deň pri sebe a používajú ho najmä ako doklad totožnosti. Na slovenských občianskych preukazoch sa však...

Manžel ju chcel vyhodiť, ale ja som ju vzala a zachránila. Povieme vám, ako obnoviť orchideu z jedného listu

Orchidea je jedinečná v tom, že aj keď sa zdá byť mŕtva, môžete sa pokúsiť vdýchnuť jej druhý život. Ak má orchidea zhnité listy...
Verified by MonsterInsights