“Zatiaľ sa budem snažiť len normálne žiť!”: Aneta Parišková oznámila dobrú správu!

Pred pár mesiacmi obletela naše médiá správa o tom, že Anete Pariškovej diagnostikovali rakovinu. Z obrazoviek TV JOJ tak kvôli liečbe zmizla no svojich fanúšikov o svojom stave informovala prostredníctvom sociálnych sietí. Aj napriek tomu, že musela byť niekoľkokrát hospitalizovaná, nenechala si újsť ani radostné chvíle s rodinou. Teraz tak všetkým oznámila dobrú správu!

Aspoň na jeden deň a jednu noc som sa pridala k mojim štyrom chlapom, na záver ich potuliek karavanom. Kempovali sme v Kuchyni na Záhorí. Pobyt na slnku, plávanie, či športovanie – to všetko a veľa ďalších vecí teraz nesmiem.😏 Ale tešiť sa predsa treba z maličkostí😍 A ja sa teším. Veľmi 😀 Aj keď v tieni, na brehu, ale zato s mojimi milovanými a s úsmevom❤️ #anetapariskova #tvjoj #moderatorka #newsanchor #cancer #rakovina #family #rodina #karavan #prazdniny #vacation #happy #mama #synovia

No Description

 

Koniec chemoterapii!

“Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť.

Čo bude ďalej, uvidíme… Zatiaľ sa budem snažiť len NORMÁLNE ŽIŤ,“ napísala na Instagram sympatická moderátorka. Ďalej sa spovedá z toho, že od apríla bola na nemocničnom lôžku 45 dní a aj tie dni jej vedel personál spríjemniť. Poďakovala sa lekárom, sestričkám sanitárom ale aj pani upratovačke Ivetke za starostlivosť a spríjemnenie dní v nemocnici.

ň“Tá mladá dáma na fotke je moja ošetrujúca lekárka počas hospitalizácie, MUDr. Barbora Kašperová. Je nielen profesionálna a múdra, ale aj veľmi ľudská. Stihli sme sa rozprávať nielen o chorobe, ale aj o všeličom inom a veľa sme sa nasmiali,” pochválila svoju ošetrujúcu lekárku.

Dokopy 45 dní som od apríla preležala v nemocnici… Vďaka skvelej starostlivosti lekárov, sestričiek, sanitárov a pani upratovačky Ivetky som si aj v nemocničnej izbe dokázala udržať psychickú pohodu a dobrú náladu😀 Tá mladá dáma na fotke je moja ošetrujúca lekárka počas hospitalizácie, MUDr. Barbora Kašperová. Je nielen profesionálna a múdra, ale aj veľmi ľudská. Stihli sme sa rozprávať nielen o chorobe, ale aj o všeličom inom a veľa sme sa nasmiali😍 Ďakujem❤️ Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť. Čo bude ďalej, uvidíme… Zatiaľ sa budem snažiť len NORMÁLNE ŽIŤ😍🍀 #anetapariskova #tvjoj #moderatorka #newsanchor #rakovina #cancer #dakujem #chcemnormalnezit

No Description

 

Nemôže už darovať krv

Okrem iného pridala aj príspevok, v ktorom píše o darcovstve krvi. Sama bola ambasádorkou pre Červený kríž až 6 rokov! Rovnako aj krv darovala no naposledy tak učiniť mohla 14. 2. 2020. “No situácia sa otočila a dnes som ako onkohematologická pacientka prvýkrát dostala transfúziu.

Je mi veľmi ľúto, že už krv nikdy nebudem mocť darovať,” smutne skonštatovala. Ľudí taktiež vyzýva k tomu aby ak môžu, krv darovali, keďže veľa pacientov krv potrebuje. Dodá Vám to zároveň aj dobrý pocit, že ste niekomu pomohli či zachránili mu život.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

 

zdroj: https://www.instagram.com/aneta_pariskova_official/