VIDEO: Žena vtrhla na odberné miesto bez rúška : Testovanie nazvala čertovským plánom Matoviča – psychopata

Dnešný hladký priebeh celoplošného testovania nenarušil len nedostatočný počet zdravotníkov či dlhé rady ale dokonca aj žena, ktorá chcela celé testovanie spochybniť. Istá pani Denisa tak vtrhla na odberné miesto v obci Dulovce okres Komárno a od zdravotníkov a prítomných vojakov či policajtov žiadala doklady.

Chcela tak zistiť či odbery robia naozaj lekári ale pri tom odmietala dodržiavať platné nariadenia, ktoré sama považuje za “nulitné”. Celý incident si natáčala na mobil a video prostredníctvom svojho profilu zdieľala aj na stránke, ktorá podporuje advokátku z incidentu rodičky v košickej nemocnici.

 

Nariadenia sú nulitné!

Po príchode na odberné miesto ženu policajt upozornil aby miestnosť opustila, keďže v tom čase mala prebehnúť dezinfekcia priestorov a bol to čas aj na oddych personálu. Žena to odmietla a neskôr ju aj napomenul aby si nasadila rúško.

“Všetci sa riadite nariadeniami, opatreniami vlády, ktoré sú nulitné, nezákonné, neplatné!” kričala žena na policajta. Policajtovi oznámila, že ona sa testovať nejde a že je tu ako kontrola či na tomto odbernom mieste vykonávajú odbery lekári a zdravotníci a to či majú potrebné doklady ohľadom testovania.

Ukážte mi doklady

Následne sa tak snažila prejsť do miesta vyhradeného pre zdravotníkov zatiaľ čo ich neustále vyzývala k predloženiu dokladov. “Ak nepredložíte všetky náležité doklady a oprávnenia mám ako občan právo Vás vyzvať aby ste okamžite upustili od tohto protizákonného konania. Okamžite aby ste ukončili testovanie lebo bude voči Vám vyvodená trestnoprávna aj hmotná zodpovednosť.

Ak neukončíte testovanie volám 158-čku,” vykrikovala žena. Neskôr sa na miesto vrátil policajt aj vojak a žena im oznámila, že chce podať trestné oznámenie na organizovanú skupinu, ktorá sa dopustila viacerých trestných činov počas núdzového stavu.

Policajt z miesta odišiel a žena tam ostala len s vojakom, ktorý sa jej predstavil ako veliteľ odberného miesta. Aj od neho žiadala doklady no ten jej ich odmietal dať s tým, že nemôže pretože sa riadi pokynmi svojho nadriadeného. “Čudujem sa Vám, že ste pristúpili na tento čertovský plán a na celý tento plán Matoviča – psychopata,” adresovala slová vojakovi, ktorý sa jej konanie snažil ignorovať a jednať profesionálne.

Celé video si môžete pozrieť tu:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Žena vtrhla na odberné miesto bez rúška : Testovanie nazvala čertovským plánom Matoviča – psychopata”