Fico tvrdí, že pozitívnym poslancom hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov! Keď prídu do parlamentu

Dnes sa po zmene vyhlášky hlavným hygienikom konalo rokovanie aj s Covid-pozitívni poslanci. Tí v špeciálne upravenej rokovacej sále odsúhlasili predĺženie núdzového stavu, ktorý by inak skončil zajtra (29. decembra). Narýchlo upravená vyhláška sa však nepáčila Robertovi Ficovi, ktorý poslancom pohrozil väzením. Vo svojom videu im tak poslal tvrdý odkaz!

 

Šíria nebezpečnú a nákazlivú chorobu

“Je to obrovská nehoráznosť a fašistické správanie sa vlády I. Matoviča. Upozorňujem, že každý poslanec NR SR, ktorý príde dnes do národnej rady a je pozitívny na Covid-19, sa dopúšťa trestného činu šírenia nebezpečnej a nákazlivej ľudskej choroby, za ktorý mu hrozí 4 až 10 rokov” napísal vo svojom vyhlásení Robert Fico. Dokonca vyzval aj generálneho prokurátora aby koalícii vysvetlil, že narýchlo skonštruovanou vyhláškou hlavného hygienika tak nemôžu obchádzať trestnoprávnu zodpovednosť. No na druhej strane, práve Fico sa aj s inými opozičnými poslancami zúčastnili protivládnych protestov, kde nemali nasadené rúška. 

 

Zdroj: instagram.com/martina_torokova_tv

 

Viac sa dozviete z videa Roberta Fica:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Fico tvrdí, že pozitívnym poslancom hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov! Keď prídu do parlamentu”