Jej deti môžu byť na počítači aj 10 hodín denne a môžu robiť všetko – Mamička za to schytala kritiku, myslí to ale dobre

Bývalý policajt Kevin a jeho manželka Kerry, obchodná riaditeľka z Crewe tvrdia, že robia čo najmenej pre svojich synov, 8-ročného Zacka a 11-ročného Gabriela.

Veria, že deti by mali vedieť, ako sa postaviť na vlastné nohy, a tak v domácich pravidlách „neexistujú žiadne hranice“. „Lenivé deti prežívajú veľký šok, keď začnú vykonávať domáce práce a zistia, že si nemôžu robiť, čo chcú,“ tweetoval jeden zo sledovateľov.

Mama a otec tvrdia, že prístup k rodičovstvu pomôže ich deťom stať sa nezávislejšími. V rozhovore pre The Sun Kerry uviedla. „Chcem, aby boli moje deti hrdé na svoje rozhodnutia, boli sebavedomé a neobviňovali niekoho iného, ​​keď sa niečo pokazí.

Náš štýl rodičovstva sme teda pomenovali ako lenivé rodičovstvo, čo by sa dalo považovať za negatívum. Ale to, čo v skutočnosti robíme je, že povzbudzujeme naše deti, aby sa sami rozhodovali a robili vlastné chyby.“

,,Náš štýl skutočne vyšiel z nutnosti, pretože sme obaja rodičia na plný úväzok, takže sme chceli, aby naše deti boli nezávislé a zodpovedné za seba. Samozrejme, že ich sledujeme, ale je to o čestnosti a dôvere.

Chlapci si pomáhajú, keď chcú, kedy chcú. Je to o tom, že dáme dieťaťu možnosť rozhodnúť sa, čo chce jesť. Cez víkendy nemáme žiadne hranice. Zack sa dokonca neprezlečie z pyžama do obeda.“

Zatiaľ čo rodičia môžu byť voči jej prístupu kritickí, Kerry si myslí, že jej závidia rodičovstvo. „Myslím si, že ostatní rodičia, ktorých poznáme, sa cítia frustrovaní, pretože chlapci nemajú žiadne pravidlá, takže ich priatelia to u nás doma milujú.

Všetci sme však jednotlivci, okolnosti každého človeka sú odlišné a tento štýl výchovy nám sedí najviac.“

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jej deti môžu byť na počítači aj 10 hodín denne a môžu robiť všetko – Mamička za to schytala kritiku, myslí to ale dobre”